Ďakujem za návštevu online galérie. Obrazy tvorím pre radosť a potrebu. Predaj nebol nikdy podnetom a motiváciou k mojej tvorbe, preto diela v galérii nemajú uvedené ceny. Ceny diel sú na vyžiadanie.

Pri záujme o dielo ktoré Vás oslovilo, môžete ma kontaktovať cez cenový formulár, ktorý sa nachádza pri každom diele, na e-mailovej adrese s názvom konkrétneho diela alebo cez kontaktný formulár nižšie.

Diela v kamennej predajni

Diela Farebné rošambo 007 a Anjel spravodlivosti sú dostupné na predaj v kamennej predajni Rámovanie-sklenárstvo, Radničné námestie 2, Bardejov.

Grafické obrazy na predaj

Starú experimentálnu tvorbu v podobe grafických obrazov/výtlačkov, nájdete v samostatnej predajnej galérii grafické abstraktné obrazy Pillár/2018-2020

Blog o výtvarnom umení

Osobný blog, kde píšem o súčasných výtvarníkoch, ktorí si zaslúžia pozornosť, zaujímavých umeleckých podujatiach, a tiež o vlastnej tvorbe či skúsenostiach s technikami a pomôckami nájdete na stránke abstraktnekresby.sk

Kontaktujte ma:

Meno: Štefan Pillár

Adresa: Bardejov, 085 01

Tel: 0944 742 567

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČO: 54570107/DIČ: 1122685300
Nie som platcom DPH

Kontaktný formulár

(*)
Zadajte Vaše meno

(*)
Zadajte správny email

(*)
Zadajte text správy

Overenie zlyhalo. Skúste znova.